Dnes je: Dnes: Vít Zajtra: Blanka

Práve tu je 3 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Prváci

 

Škriatkovia

V školskom roku 2017/2018 budeme realizovať projekt Škriatkovia, v ktorom chceme prostrednctvom aktivít rozvíjať u detí pozitívne sociálne vzťahy, samostatnosť, tvorivosť, jemnú a hrubú motoriku, komunikáciu. 

V neposlednej miere chceme deti naučiť učiť sa a nadviazať hneď od začiatku pozitívny vzťah so školou.

  

Čarodejníci

V školskom roku 2013/2014 zrealizujeme projekt Čarodejníci. Prváci budú čarovať s písmenami, číslicami, zvieratami... Aktivity v projekte sú zamerané na utvorenie pravidiel v triede a spoznávanie nového prostredia i spolužiakov. Trieda čarov a kúziel pod vedením hlavnej čarodejnice spozná čarodejnícky rok. Každý učeň bude pasovaný za čarodejníka - čarodejnicu.

Moreplavci

V školskom roku 2009/2010 sme realizovali projekt Moreplavci. Moreplavci objavovali Ostrovy. Ostrov čísel, Ostrov písmen, Ostrov poznania. Každý moreplavec bol pasovaný pádlom..

Indiáni

V prvom ročníku sme realizovali projekt Indiáni. Žiaci sa počas celého školského roka hrali na Indiánov. Nosili indiánske čelenky, ochraňovali prírodu. Projekt obsahuje pracovné listy, prezentácie, animácie na vyučovanie, slovenského jazyka, prírodovedy a aktivity pre voľný čas detí, krúžkovú činnosť.